Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti nem vagytok beparázva,...

Ti nem vagytok beparázva, hogy nem lesz munkátok a jövőben?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. mi ertelme parazni?
2014. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól nem parázok, hogy nem lesz.

Attól parázok, hogy idehaza nem lesz úgyhogy itt kell hagynom a hazámat.

2014. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be vagyok. :D Jól akarok dönteni, hogy aztán húsz év után se utáljam meg, és ne keseregjek, hogy mást kellett volna választanom, aztán meg attól félek, hogy hiába szeretném nagyon, nem fog sikerülni... Bárcsak előreugorhatnék egy kicsit, és megnézhetném. :D
2014. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Figyelj.... Parának semmi értelme csak depresszióba esel azért amiért felesleges. Ha lesz is munkád valószínű hogy 1-2 hónapig megtartanak utána új munkaerőt keresnek :/
2014. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.Nyugdijas vagyok.
2014. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszélsz? Mi az a parázás? Beás vagy? És ha nyugdíjas vagy akkor örülj neki, a postás meghozza a pénzikéd és...
2014. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van olyan szó, keress rá, még a ITbe is benne van.
2014. nov. 7. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és azt írja: paranoia, idegzavar,stb...
2014. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Péter_pre válasza:
egy időben tartottam tőle, mikor már a csapból is az jött, hogy válság van, válság van, de mostanában kezd fogyni a munkaerő, nőni a kereslet, inkább nehezen szánom rá magam a váltásra. meg attól függ, mert munka azért mindig van, pl, ha nem találtam munkát 1-2 hónapig, akkor addig is elmentem szalagra dolgozni, oda mindig van felvétel. Vannak rövidtávú megoldások, a cél, hogy hosszú távon találj valamit, amit szívesen csinálsz
2014. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A jelenben sincs.
2014. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!