Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki emelt matek érettségi...

Valaki emelt matek érettségi idén? KLIKK

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azokhoz a hozzám hasonlóan elvetemült diákokhoz szólna a kérdésem, akik hozzám hasonlóan emelt szintű matek érettségit szeretne tenni 2015. májusában (vagy egy ilyen diákot felkészítő tanárhoz, vagy aki ezen már átesett):

Honnan lehet hiteles, összeszedett, teljes szóbeli tételkidolgozást találni ehhez a vizsgához?

A problémám az, hogy sok összefüggést ismerek, azonban nem tudom őket bebizonyítani, hogy mi miért úgy van, ahogy. Ezzel gondolom nem csak én vagyok így.

+ Ha valakinek ezzel kapcsolatban valami más kérdése van, és tudok segíteni, szívesen megteszem :)


Köszi a segítséget előre is :) Sziasztok!



2014. nov. 8. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen "elvetemült" egyén vagyok, szerencsére elég jól állok felkészültségben, de egy ilyesmi nekem is kellene. :)
2014. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!