Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE mérnöki kar érdekelne,...

SZTE mérnöki kar érdekelne, azon belül a gépész, kíváncsi lennék hogy kb. milyen érettségivel lehetne bejutni az SZTE-re. Hogyan számolják a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Hallottam arról , hogy szigorítják a minimum ponthatárokat. Ez mennyire jelentős szigorítás? Ha jól tudom akkor folyamatosan szigorítják 2015-ben és 2016-ban is. Elképzelhető , hogy ezek után még jobban szigorítanak majd rajta? (2018-ban szeretnék érettségizni)

2014. nov. 20. 21:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megkérdezni , hogy milyen követelmények lesznek , mire/ mikre számíthatok? Köszönöm előre is !
2014. nov. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!