Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezetmérnök, természetvéde...

Környezetmérnök, természetvédelmi mérnök, biomérnök, hidrobiológus szakokról mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív véleményeket várok,mennyire nehéz elvégezni,milyen a kereslet rájuk illetve milyenek a munkalehetőségek ,hol merre dolgozol(aki elvégezte).Aki elvégezte vagy tanulja vagy tanulta szeretném ha leírná véleményét.

Előre is köszönöm


2010. jan. 30. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

miskolci egyetem környezetmérnök:

szenvednek az elhelyezkedéssel,legtöbb átképzi magát és ugy helyezkedik el

megcsinálni nem könnyű,nagyon sok a kémia

2010. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

környezetmérnök kell, bár nem tudom mennyire jók az elhelyezkedési lhetőséei, ez nagyban függ attól hogy az ország melyik részén keres munkát.

természetvédelmi mérnök természetvédelemmel foglalkozó állasokra pályázhat, mehet pl önkormányzatokhoz, vagy mondjuk nemzeti parkokhoz. Biomérnökről nem tudok nyilatkozni. Hidrobiológus szerintem itthon nem sok kell, ha ezt választod külföldben gondolkozz. (ahol van tengerpart)

2010. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz a véleményeket amugy miskolcra szeretnék jelentkezni környezetmérnöknek mert abból még sokfelé mehetek tovább pl természetvédelmi mérnök stb
2010. jan. 31. 11:37
 4/4 anonim válasza:
51%
Biológusokból úgy tudom túlképzés van,természetvédelmi mérnök sem piacképes,biomérnök is valami új "csodaszak lehet", a környezetmérnököt nem tudom.Nézd meg próba szerűen az állások között hol van kereslet rá és majd eldöntöd.
2010. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!