Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha abszolút nem tudom, mi...

Ha abszolút nem tudom, mi akarok lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

A felvi.hu tesztjeit kitöltögettem, de nem segített.

Alapvetően hiányolom egyébként az érdeklődéseket felmérő teszteket, pl. "virágokat szeretem", "szeretek állatokkal foglalkozni", "szeretek számítógépeket szerelni". Rám nem ezek az igazak, csak példákat írtam, hogy ilyesmi kérdésekkel teszt lehetne.


Még gimiben voltam pályaválasztási tanácsadónál, kihozta, hogy minden képességem vagy átlagos vagy átlag alatti. Ezen felül nem segített a dolog....


2014. nov. 25. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%

akkor már 4 éve érettségiztél

mit csináltál eddig?

már lehetne egy alapdiplomád

2014. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Tanuljon olyan dolgot, ami kicsit is érdekli, és nem zárja be egy adott területre! Példának okáért: jog, közgazdaságtan... stb. Bár ezek is konkrét szakmát adnak, több helyre el tud helyezkedni vele, mint pl. egy óvodapedagógusi végzettséggel.
2014. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

19 évesen érettségiztem, mert nyelvi előkészítős voltam.



A közgáz nem érdekel. Különben szélsebesen elvégeznék valami közgázos OKJ-t :(

2014. nov. 25. 21:45
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha a virágokat és az állatokat szereted, miért nem valamilyen agrár terület felé mozdulsz el?
2014. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A kérdésemből idézek:

" Rám nem ezek az igazak, csak példákat írtam, hogy ilyesmi kérdésekkel teszt lehetne."

2014. nov. 25. 21:56
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Pardon. Akkor nézd meg, mi érdekel akár a környezetedből, és nézd meg, azt hol tudod kamatoztatni.
2014. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na és ezt hol? Ahol nem 3000 szakma van?

És honnan tudjam, mit tudnék csinálni? Mármint a gyakorlatban mi érdekelne? Pont ez az, amit előre nem lehet tudni!



Elsősorban OKJ érdekelne!

2014. nov. 25. 22:12
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
menj el 3 műszakozni egy gyárba, aztán az majd ösztönöz és kihozza belőled hogy mit tanulj
2014. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kb ez a tervem. Mondjuk bevallom 1, max 2 műszakban, tudom az más, de irodai kisegítő meló vagy gyár a tervem hátha rájövök.

De félek, hogy nem

2014. nov. 25. 22:24
 10/20 anonim ***** válasza:
ha nem akkor meg maradsz ott, az úgyis azt jelenti hogy tetszik a meló
2014. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!