Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek egyetemre ahol...

Hova menjek egyetemre ahol csak szombaton (vagy vasárnap) kell járni? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Anyám ragaszkodik hozzá hogy járjak, de dolgozok is.

Olyan egyetemet találtam csak ahova péntek, szombaton kell járni... és kötelező ott lenni... de az nekem sehogy nem jó. Milyen egyetemre, milyen szakra mehetnék??


2014. nov. 26. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
vasárnap mindenképpen ugrott, a pénteket meg beszéld meg a sulin, van rá esély, hogy nem minden pénteken kell ottlenned
2014. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

távoktatásban van ilyen,ami nem egyenlő a levelezővel elméletileg...

Hát én távoktatásra járok, kéthetente kell szombaton bemenni kb 3-4 órahosszára. Nagyon nem vagyok megelégedve vele,borzasztó nehéz így , kevés az óra,rengeteg anyag magyarázatlanul, nem ajánlom.

Akiknek megy is,külön tanárhoz járnak...nekem is megy,de csak mert nagyon sokat foglalkozok vele,nem járok magán tanárhoz ,mert eleve fizetős a távoktatás és nem akarok pluszban fizetni.

Nagyon gondold meg ,én tényleg nem ajánlom, munka mellett pláne nehéz teljesíteni.

Nem tudom,h levelezőn több-e az óra esetleg, de itt távon tényleg kevés .......

Én közgazdásznak tanulok, szegedi egyetemen.

2014. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Szent István Egyetem MKK- Gödöllő több szakán (agrármérnök, környezetmérnök, környezetgazdálkodási mérnök, vadgazda mérnök, természetvédelmi mérnök, állattenyésztő mérnök, növénytermesztő mérnök), vannak olyan levelező képzések, amelyeknél szombaton vannak az órák.


Ez egy jó egyetem és érdekes hasznos szakok, de sajnos a levelező képzéseken az alacsonyabb óraszám miatt elég sokat kell az embernek otthon tanulnia hozzá. A nappalisoknak sokkal könnyebb jó eredményt elérni.

2014. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pázmány JÁK-on(meg gondolom más karjain is) csak szombaton kell.
2014. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!