Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mitől olyan undorító számomra...

Mitől olyan undorító számomra a jog, közgazdaságtan mint tantárgy? Vagy ez mindenkinek az, csak nem mindenki mondja?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogy ne legyen az? Egyszerűen annyira nehézkesen megy bele a fejembe, ami egy kicsit is hasonszőrű a joggal azt már messziről ösztönösen érzem, hogy jó lenne elkerülni, de ugye, tanulni muszáj, mert nem lehet olyat tanulni aminek minden pontját szeretem, ezért erőltetni kell


mi a megoldás? hogy elfogadom, az élet ilyen?



2014. dec. 3. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, ne azt tanuld. Ilyen egyszerű. Én sem szeretem. Joghallgató ismerőseim mondják, menmyit kell magolni, na azt én biztos nem tudnám csinálni. Egyébként ügyészek, közgazdászok között sok dörzsölt ember van aki szereti lehúzni az embereket. Számomra a védőügyvédek is antipatikusak például.

próbálj természettudományok felé orientálódni! vagy mi az , ami érdekel?

2014. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Művészetek, videóalkotás

most egy ilyen suliban vagyok, vagyis olyanban ami a legközelebb áll ehhez, és ingyenes, multimédia designer, de a vizsgákhoz, ahhoz átmenjek, ugyanúgy bele tartoznak ezek a témák

2014. dec. 3. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A gazdaságtan nem tartozik a kedvenc témáim közé. Talán azért, mert arra gondolsz, hogy egyesek milyen tisztességtelenül használják fel ez irányú ismereteiket.

Talán feleslegesnek érzed ezeket a témákat.

Lehet, hogy vállalkozó leszel, és akkor hasznosíthatod őket.

2014. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok, és mindkettőt szeretem... Nekem meg a művészeti tárgyak nem mentek jól, de szerencsére nem is kell velük foglalkoznom.
2014. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!