Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hol tanuljak tovább?

Szerintetek hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10. osztályos vagyok, fakultáció választás előtt. Matekot szeretném felvenni,de kéne mellé még egy másik fakt is,mindenhonnan azt hallom, hogy amikor majd én felvételizek 2 emelt lesz az alap...

Biológia, ami nagyon érdekelne. Matek-biosszal hova tudnék menni? Biosz mellé kémia dukált, szeretem is, viszont elég nehézkesen tanulom,mivel általánosból hozott alapismereteim nagyon gyengét, sokat kűzkök,hogy behozzam ezt...Emellett érdeklődöm a művészetek iránt is, szeretek rajzolni ,barkácsolni, imádok mindent,amiben a kreativitásom hasznosíthatom. Ebből kiindulva eddig építészmérnöki volt a célom,de fizika nem igazán a kedvencem, valamint olvastam azt is, hogy nincs benne jövő, nincs munkája az építészmérnököknek. Nyelvek mennek talán a legjobban, az is felmerült bennem ,hogy valahova külföldre kéne mennem fősulira esetleg, vagy ott szakmát végezni.

Elég kommunikatív embernek tartom magam, szerintem jó beszédkészséggel rendelkezem, úgy gondolom ez is egy elsődleges szempont továbbtanulásnál. Magyart, törit viszont nagyon nem szeretem.

Mivel ennyire nagy az érdeklődésem, egy pályaorientációs teszt sem segített a döntésemben... Bármiféle tanácsra, ötletre nyitott vagyok. :) Köszönöm előre is.


2014. dec. 4. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!