Legyek magán tanuló?

Figyelt kérdés
Kórházba fogok menni egy betegség miatt ( nem súlyos de műtétet igényel) amiután kijövök a kórházból otthon kell pár hetet lábadoznom és emiatt aggódok, így nagyon lefogok maradni az iskolában lehet nem is lesz elég jegyem sok mindenből (az immunrendszerem gyenge és emiatt sokat vagyok beteg szinte minden hónapban)és nagyon nehezen tudok pótolni. Mit csináljak? (Valahonnan Azt is hallottam, hogy emiatt osztályt is lehet ismételni amit nem akarok 7.ben) legyek magántanuló?

2014. dec. 6. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van rá a szüleidnek kapacitása, hogy fizessenek neked magántanárokat akkor megfontolandó. Ha nem is minden tárgyból de matekból sőt, inkább reál tárgyakból, esetleg idegen nyelvból v humán tárgyakból szükséged lesz tanárra. Sokat kell egyedül tanulnod így is és nagyon bekell osztanod az idődet.

Írom ezt magántanulói háttérrel, (több évet voltam én is gimiben)

2014. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!