Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányban érdemes...

Milyen irányban érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Főiskolára vagy egyetemre szeretnék menni. Jelenleg humán szakon vagyok, gimnáziumban az utolsó évemben. Olyan helyre szeretnék menni továbbtanulni, ahol nem az egeket veri a ponthatár és nem a legnehezebb bekerülni. Feltétlen olyan szakot szeretnék, ahol kevés és könnyű matematika van, mert az nagyon nem az erősségem, és a későbbiekben könnyen el lehet helyezkedni vele.

Valaki tud segíteni vagy bármi tapasztalatot megosztani?

Köszönöm előre is mindenkinek!



2014. dec. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

bölcsész és pedagógia képzési területek

felvin nézelődj

2014. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja.. elhelyezkedés szempontjából bölcsészeknek csak egyes szakjai... pedagógusokra szükség van, dehát a fizetés sehol sem verdesi az egeket
2014. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bölcsészeknek például melyik szakjai a jók?
2014. dec. 14. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

bölcsészeten van ritkán a pszichológia, anglisztika

ezekkel magánszférában is el tudsz helyezkedni. angoltanáréként és persze pszichológusként (de nem árt ezen nem árt továbbtanulni) Igazából ezen kettő szaknak viszont magas a ponthatára. 400 fölött mindkettő

Inkább a ped.-et írtam amivel könnyen el lehet helyezkedni, de azoknak meg nem magas a fizetése, ámbár itt is lehet magánpraxist folytatni. Én pl.: óvodapedagógiát tanulok

2014. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anglisztikán elég erőteljesen gondolkodtam, de azzal hol tudnék elhelyezkedni?
2014. dec. 14. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!