Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes most...

Milyen szakmát érdemes most tanulni amivel lehet maszekolni és nem kell annyi befektetés?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozom állandó éjszaka ,13 órát 80000ft ért,szeretnék mellé valami szakmát lerakni amivel tudok maszekolni mert ebből nem tudok nagyon mit kezdeni.

Saját szakmámba nem tudtam elhelyezkedni ami esztergályos, cnc-s, jelenleg egy gyárba dolgozok betanított munkásként állandó éjszaka.

Miket javasoltok? Érettségim nincs,csak szakmunkás bizonyítványom.


2014. dec. 14. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én költözést javaslok, mert cnc-sként nagyon sokan nem 80at keresnek. (110-120 körül is!) A cnc programozást is érdemes tanulni. Vidéki nagyvárosban élek, itt ennél többet adnak, 2 gyár alkalmaz cnc esztergályosokat. Ha valaki gépbeállító, az a gépeket kezelőnél többet kap, de a csúcson a cnc programozók vannak. Tudom, hogy sok helyen nem fizetik meg az embert, akár milyen jó is az adott területen...
2014. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.LaDePanda válasza:
Angliaban elek, 18 eves vagyok, dolgozok 1 gyarban este 8 tol hajnali 4 ig, nem csinalok mast csak dobozokat pakolok, békával huzom a nagy teherautohoz,felpakolok, lepakolok (felfogom edzésnek, fogytam 10 kilot 3 honap alatt es meg izmosodtam is) 1300 fontot kapok ami kb 500.000 forint, 1300 bolt 500 a lakás mindenestul maradt 800 fontom vasarolni kajat,ruhat,stb utikoltsegem havi 50 font, fuvaros jon ertem es visz haza en ezt javaslom, sztem te is tudod a választ :)
2014. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajna nem beszélek nyelvet.

Szakmáimba nincs gyakorlatom mert kezdőket nem alkalmaznak...

2014. dec. 21. 14:08
 4/4 anonim válasza:

Nagyon kevésnek tartok a 80ezret, főleg 13 órában, éjszaka, mennyi is az órabéred? Am látom már régi a kérdés, remélem azért javult a helyzeted.


2019kor ha valakinek most lenne aktuális:


Én villanyszerelo vállalkozó vagyok, sajnos az emberek nem szeretnék ezért a szakmaert fizetni, mert ugye csak annyit látnak a munkából, hogy van egy kapcsoló és egy lámpa, van aminél ennyi sem látszik, inkább gyárakba érdemes vállalkozni, inkább mint a lakosságban. Jelenleg ha újra ilyen fejjel járhatnék iskolába (és lenne hozzá tehetségem + hibbimként tekintenék rá, mint a mostani szakmámra) akkor festő és gipszkartonos lennék, nekik az emberek szó nélkül perkálnak, minőségi munka eseten:)

2019. jan. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!