Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő megtanulni az...

Mennyi idő megtanulni az emelt kémia szóbeli részét maximálisan, ha szinte a nulláról kell elkezdeni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, naponta tudok rá készülni (csak elmélet) 2 teljes órát, nagy odafigyeléssel és koncentrációval.

Hány napig tartana az elmélet betanulása?


Kérem olyanok írjanak, akik nemrég tettek emelt kémia érettségit, közel max pontos szóbelivel és összesítve 80% felett!


Köszönöm!


2014. dec. 15. 17:37
 1/1 anonim válasza:
Nekem kb 3 hét volt, hogy felkészültem, és akkor csak a kémia szóbelivel foglalkoztam, semmi mással, bár a kísérletek elemzése már ki volt dolgozva azt készen kaptam így azt csak meg kellett tanulni és még voltam is laboron, megcsináltuk kb mindet így könnyebb volt megtanulni mert láttam és jobban megmaradt. A tételeket a 3 hét alatt dolgoztam ki, és tanultam meg, a szóbelim 90% lett, tehát nekem elég volt ez az idő. Ha 0-ról kezded és naponta csak 2 órát tudsz vele foglalkozni, akkor kb 2 hónapot mondanék, de lehet kicsit többet. Azért kell hozzá egy jó jegyzet és nem árt egy kis háttértudás
2014. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!