Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire szigorú a pontozás...

Mennyire szigorú a pontozás az emelt érettségiken? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Kémiából és bioszból emelteztem, de a kémia érettségim nagyon nem sikerült sajnos, csak 37 pont lett. Voltam szóbelizni is, 35 pontot kellene elérni hogy felhúzzam 45%-ra.. a kísérlet sikerült, meg is magyaráztam, de az első részben 2 dolgot is rontottam, de amikor rákérdeztek kijavítottam. ugyan ez volt az utolsóban is .. amikor kérdeztek valamit tudtam válaszolni, de végig nagyon izgultam és így nem voltam valami határozott se.. Nagyon szigorúan pontoznak emelt szinten?

Köszönöm!



2014. jún. 8. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben kérdezésre tudtad javítani saját mondandódat teljesen, akkor azt idegességnek veszik.
2014. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De nálad is ez a 45%, idén csökkentették a szükséges százalékhatárt a pluszponthoz? Tavaly még 60% volt.
2014. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tavaly is 45-től adták meg.
2014. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is most voltam emelt kemia szobelin, es nekem is volt.olyan amit elrontottam, de utana kijavitottam, sot volt egy kerdes amire hirtelen nem tudtam valaszolni, aztan ravezettek, mindezek ellenére én olyan 45 korulire tippelem. Abbol amit elmondtal szerintem meglesz az a plusz 50 is :) ha szabad kérdeznem a bioszod h sikerult es hova jelentkeztel
2014. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meglesz az, ha megvolt a kísérlet
2014. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit húztál tételnek?
2014. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A bioszom 60% lett, és gyógyszerészeti lenne a cél Szegedre .. Egyébként az A tételben 4 db 3 atombol álló molekulát kellett keresni, ami különbözik vagy polaritas, vagy kotesszog vagy térszerkezet alapjan, majd jellemezni őket. A kísérletem a 24es volt, a c tétel pedig a legkisebb elsőrendű molekula képlete , aminek van geometriai izomere, es el kell nevezni. ( etén-1-ol)
2014. jún. 9. 18:52
 8/10 anonim válasza:
Szerintem max pár pontot vonnak le, hiszen ki tudtad javítani, úgyhogy ne aggódj, szerintem simán fel tudod húzni 50-re legalább. Én holnap megyek szóbelizni, a kémiám hasonló lett, úgyhogy izgulok h tudjak javítani. :/
2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és sok sikert az utolsó válaszolónak holnapra!! :)
2014. jún. 10. 00:43
 10/10 anonim válasza:
Én is szegedre készülök. :)) Hány pontod lesz?
2014. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!