Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok szak...

Nemzetközi tanulmányok szak vélemény?

Figyelt kérdés
ELTE és Corvinus között gondolkozok (mármint, hogy első helyen melyik). Plusz érdekelnének az elhelyezkedési lehetőségek diploma után. Köszönöm előre is.

2014. dec. 17. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én jártam 2 évet, egész jó volt, ha szereted a történelmet meg a politológiát és van türelmed ad apró betűs rész lábjegyzetének a lábjegyzetét is megtanulni:D

Viszont az egy 4 nyelves szak, tehát kb ennyi nyelvet kellene beszélned, hogy el tudj majd helyezkedni, és akkor arról még nem beszéltem, hogy kapcsolatok nélkül úgy sem fog könnyen menni. Én 3 emberről tudok aki a szalmában helyezkedett el.

2014. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:) Aki nem a szakmaban, az vegul hol tudott? Erdemes megcelozni ezt a szakot, ha jo a nyelverzekem viszont nem vagyok jo a matek alapu dolgokbol?
2014. dec. 26. 22:19
 3/3 anonim válasza:
44%
Szerintem mindenképp! Matektudásodra itt nem lesz szükség, viszont a jó nyelvérzék/nyelvismeret annál fontosabb! Hajrá :)
2015. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!