Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakra jelentk...

Milyen egyetemi szakra jelentkezzek, ha Ausztriában szeretnék majd dolgozni? Mire érdemes?

Figyelt kérdés

mérnök és orvos kilőve - nem érdekel egyáltalán

informatikus szakok kilőve - jártam mérnökinfóra, de otthagytam, mert nem tetszett

gazdasági szakok szintén kilőve - PSZ-re jártam. illetve járok. de nem tetszik ez sem.


2014. dec. 21. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát barátom, nem sok lehetőséged maradt:

agrár: leírásod alapján büdös lenne a munka

bölcsész: biztos nem akarsz büfészakot sem végezni

jog: nem érdekel téged


Szóval marad a kétkezi munka, ami gondolom neked szintén nem bejövős. Tipikusan az a fajta ember lehetsz, akinek semmi nem jó, semmi nem érdekli, csak sok rohadt pénzt akar keresni. Ráadásul külföldön... Az ilyen emberek szoktak tolmácsnak menni és veszik el a helyet azoktól, akik tényleg azok akarnak lenni.

2014. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a jog érdekel, viszont ha Magyarországon végzem el a jogász képzést, azzal nem érek semmit külföldön :/
2014. dec. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!