Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Web programozónak melyik...

Web programozónak melyik Főiskolán, Egyetemen lehet tanulni? Én nem találtam ilyen szakot se ETTE-n se máshol. Akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a mérnök informatikuson belül van programozó minor, amelyet majd másod év elején kell választani. (Ez természetesen intézményenként eltérő)
2014. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A mérnök infó...Legszívesebben arra mennék de ahoz nagy matek kell abból meg 3-as vagyok.Jó tanuló vagyok középiskolában de a matek nehezen megy.
2014. dec. 22. 14:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Fizikából Kitűnő vagyok!
2014. dec. 22. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

programozónak akarsz menni 3-as matekkal?

Akkor ez nem a te területed lesz, ugyanis a matek az alapja az egésznek, nélküle elvesztél.

2014. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a matekból melyik rész kell?Am ha olvasnál látnád,hogy ezzel tisztában vagyok!!!
2014. dec. 22. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első és a második választ is én írtam...

Nincs olyan, hogy melyik része kell a mateknak. Minden kell többé kevésbé! A középiskolás tananyag minden része fontos. A gondolkodás, a logika, hogy átlásd az egészet, komoly matektudást igényel és örülnék ha nem ilyen stílusban reagálnál ha válaszaimra, ha egyszer én sem így álltam hozzá a kérdésedhez.

2014. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi és Bocsi a stílusért!
2014. dec. 23. 00:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos programozás kilőve :)
2014. dec. 23. 00:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért merem ezt így kijelenteni, mert bátyám mérnökinformatikusként végzett.. és hát.. le a kalappal előtte :) durván kell nyomni a matekot. Ha esetleg van más ötleted és valamennyire tájékozott vagyok benne, szívesen segítek.

(1.2.3. válaszoló is én voltam) :D

2014. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok.És Köszi.Küldtem a zöld pacsit!
2014. dec. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!