Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyha nem a legjobban megy a...

Hogyha nem a legjobban megy a matek, úgy átlagosan 7-8-as jegyek, akkor tanulhatok programozónak egyetemen? Szerintetek így érdemes? Mennyire lenne nehéz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 12:41
 1/7 papagenou ***** válasza:
87%
a programozónak programoznia kell tudni elsősorban, nem matekozni
2014. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a 7-8as az micsoda?
2014. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4-es kb nálatok :P én erdélyi vagyok, itt 10-ig van az osztályozás.
2014. jan. 3. 13:15
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tudom h elég sok matekot kérnek, de én is így gondolta, h inkább a nyelvet kell tudni.
2014. jan. 3. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nem így van, a programnyelveket nulláról tanítják cserébe a matekon könnyű elvérezni.
2014. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ott mennyire nehéz az egész, számonkérések, meg ilyesmi, nem tudom te mit tudsz erről. Itt a közoktatásból ha mondjuk az érettségit veszed alapul, mint számonkérést, hát az nevetségesen könnyű a többi országhoz képest.


Lényeg, hogy gyúrd a matekot keményen, jobban fog kelleni egyetemen, mint a programozás (eleinte, tehát több előnyöd fog származni abból, ha inkább matekból vagy jó). Azért programozni sem árt megtanulni, még mielőtt nekimész az első félévednek, de az csak úgy kóstolgasd inkább, hobbi szinten.

2014. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a matek elég kemény a programtervező informatikus szakon. DE ne keseredj el, nem olyan rosszak a jegyeid.
2014. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!