Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Javító érettségi+egy másik...

Javító érettségi+egy másik tantárgy?

Figyelt kérdés

2014 májusában érettségiztem.

A következő érettségi időszakban Biológiából szeretnék javító érettségit tenni és + szeretnék még egészségügyi alapismeretekből is érettségizni. A kettőt lehet így együtt?

Hogy egy javító+ még egy másik tantárgy is?



2014. dec. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ha leérettségiztél, akkor már nem tehetsz javítót, mert ahhoz időben meg kellett volna bukni.

Szerintem te az ismétlő érettségire gondolsz. És persze, miért ne lehetne? Csak mind a kettőért fizetni kell.

2014. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a suliban, hogy az elsőért nem kell fizetni
2014. dec. 24. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A javítóért nem kell. Ez nem javító. Ez ismétlő. Azért viszont kell. Javító = ha megbuktál. Nem az, ha javítani akarsz az osztályzaton.
2014. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy félreértettél valamit, vagy rosszul mondták. Az első addig tart, amíg nincs bizonyítványod. Az eü. alapism. már kiegészítőnek számít, az többlet.
2014. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!