Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki csinált már úgy emelt...

Valaki csinált már úgy emelt kémia érettségit, hogy előtte semmit nem tudott kémiából?

Figyelt kérdés
hány %-os lett?

2014. dec. 26. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy előtte semmit sem tudott? mennyivel előtte? Az emelt kémia nem könnyű... viszont elég nehéz.
2014. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

úgy előtte, hogy érettségi előtt.. :D hogy nem tanulta, nem foglalkozott a kémiával, de aztán rájött hogy mégis ez meg az akar lenni, de ahhoz kéne egy emelt kémia érettségi... nagyon erősen gondolkozok, hogy passziváltatom magam és kémiából emeltezek, de hogy felvegyenek arra a másik egyetemre kb 80% ot kellene teljesítenem... ez viszont nagyon hátráltat abban hogy itt hagyjam a jelenlegi egyetemet ahová járok mertmi van ha a 80%át nem érem el és buktam az egészet...

Éppen ezért kíváncsi lettem volna, hogy va e olyan, aki tett le úgy emelt kémia érettségit, hogy előtte nem igazán tudta a kémiát és kb fél év alatt készült rá.. leginkább a megerősítés miatt tettem fel a kérdést hogy lássam, hogy igen, vannak olyanok akik megcsinálták, hátha az adott volna némi erőt hogy akkor nekem miért nem sikerülne.. de szerintem erre a kérdésre nem igazán fogok nekem tetsző választ kapni...:D

2014. dec. 27. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!