Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan lány aki anyagmé...

Van itt olyan lány aki anyagmérnöknek tanul vagy most anyagtudományi karra jelentkezik?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szeretnék az anyagtudományi karon tovább tanulni. Tudom ,hogy kevés lány tanul ezen a karon ,de remélem van köztetek olyan , aki pont ezt tanulja vagy fogja. Mi a véleményetek? Mennyire nehéz? Pontosabban a Miskolci Egyetemre gondolok.

2015. jan. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Írj nyugodtan üzit ha kérdésed van. Másodéves lány vagyok az említett szakon. Nincs olyan kevés lány egyébkent, az évfolyamunkon kb 20 lány van. Én nem tartom nehéznek, de ez nagyon egyénfüggő, van aki egy fél év után feladta.
2015. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, én levelező képzésre jelentkeztem. milyen a felvételi elbeszélgetés?
2015. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van felvételi elbeszélgetés?! Vagy ez csak levelezőn?
2015. febr. 17. 12:23
 4/4 anonim válasza:
én úgy olvastam van
2015. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!