Egyetem mellett orvosi?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy volt már ilyen kérdés ,de fellehet készülni egyetem mellett az orvosira? Ősszel szeretnék emelt kémia érettségit írni , addig 9,5 hónapom van. 2x írtam már emelt kémiát , első 33% -lett, a következő 66% . Érdemes egyáltalán megpróbálni ,vagy hagyjam az egészet a fenébe? Elméletet csak úgy tudom ismételni,hogy esténként a sima tanulnivalók után, feladatozni pedig nagyjából 2,5-3 hónapom lenne a nyáron. Utána szept,okt. megint szorgalmi időszak és akkor nem tudok feladatozni ,csak szintén esténként ismételgetni egy keveset.

2015. jan. 5. 08:51
 1/8 A kérdező kommentje:
ill. nyáron tudok tanárhoz járni , de már úgy érzem megbolondulok, inkább felakasztom magam, úgyis olyan kérdések lesznek emelt kémián ,amit nem tudok, feladatokat meg nem tudom megoldani úgysem akármennyi készülök..
2015. jan. 5. 08:55
 2/8 anonim ***** válasza:
most milyen egyetemre jársz?
2015. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
debrecen biológia szak
2015. jan. 5. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:

látod, én ezért fizikából felvételiztem...

utáltam a kémiát, de mindig azzal nyúztak, hogy az kell az orvosira. Aztán a biológiatanárom volt az, aki leültetett, hogy figyelj, lányom, első körben be kell kerülni. Ha úgy érzed, ezt a kémiával sosem éred el, hát ne azzal próbálkozz. Ha már bent leszel, majd megoldjuk azt is, hogy utálod a kémiát.

Örülök, hogy hallgattam rá :)

Sok sikert neked is!!!

2015. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát köszi, de ezzel nem sokat segítettél
2015. jan. 5. 11:37
 6/8 anonim válasza:
először számold ki h hány államilag támogatott féléved van MÉG mert az orvosin 1.5 millió ft / félév a tandíj
2015. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A biológiás előképzettség nagyon jó háttér az orvosira. Meg kell csinálni az emeltszintűt és jelentkezni, közben tanulni is érdemes a bioszon, mert az még jól fog jönni...
2015. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak a kedves szavakat, végre valaki,aki lelkesít
2015. jan. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!