Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti elkezdenétek az egyetemet?

Ti elkezdenétek az egyetemet?

Figyelt kérdés

Ősszel szeretnék elkezdeni egy egyetemet ha felvesznek (a pontjaim alapján erre nagy esélyem van). Évkezdés környékén születne a babám.


Levelező szakon szeretném csinálni, ami ebben az iskolában elvileg háromszor 1 hét félévente.


Azt, hogy mennyire fontos bejárni minden órára azt nem tudom.


Férjemre és a családomra mindenben számíthatok.


2015. jan. 5. 11:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Ez a bejárás dolog ez olyan hogy függ attól hogy milyen tárgy,mit tanulsz,ILLETVE MEG KELL TANULNI TANULNI.Erről ennyit,gondolom levelező szakon sincs másképp.

De én elkezdeném az iskolát így is,de a vizsgákat és a picit nem lesz könnyű összehangolni,de ha úgy érzed hogy menni fog,akkor sok sikert kívánok,mind a picihez,mind a sulihoz.

2015. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már van egy diplomám, úgyhogy a tanulni tanulással szerintem nem lesz gond. A két szak valamilyen szinten kapcsolódik egymáshoz még ha nem is túl szorosan.
2015. jan. 5. 11:49
 3/11 A kérdező kommentje:

Amúgy katasztrófavédelem (katasztrófavédelmi műveleti) vagy katasztrófavédelem (iparbiztonsági) a kinézett szak.


Inkább az első érdekelne jobban, de úgy tervezem, hogy mindkettőt megjelölöm.

2015. jan. 5. 11:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki bírod fizetni a tandíjat és tényleg érdekel, kezd el!

Ha tanulni akarsz, akkor gyerek mellett is megtalálod majd a helyet és az időt erre!

2015. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Így, hogy van segítséged, tudod kire hagyni a gyereket: igen, kezdd el!
2015. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére olyan az anyagi helyzetem, hogy ki tudnám fizetni a tandíjat, de a munkahelyem átvállalja a költségtérítést a katasztrófavédelmi-műveleti szakirányon, mert az kapcsolódna a munkámhoz, így nekik is megérné.


Még így is, hogy 3 éves a suli és az első két évben nem is leszek, mert babázni tervezek.


Köszönöm szépen a véleményeket. Lehet nem én leszek a világ legjobb anauykája (akármennyire is szeretnék), de vágyom újra tanulni, jó azért nem annyira, mint a babámra, de nem szívesen hagytam volna ki ezt a lehetőséget. Nem érzem úgy, hogy százszázalékosan fel tudnám adni magamat a babáért. Bár simán lehet, hogy ha itt lesz velünk, kézbe foghatjuk, már másként fogom gondolni és hagyom a sulit a fenébe.


Többen javasolták, hogy halasszak, mert nem is én fogom nevelni agyereket, hanem akire hagyom...

2015. jan. 5. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen abnormális gondolkodás, miért kellene feladnod az életedet, azért, mert gyereked lesz? Nem értem akik, ezt mondják/gondolják azok milyen logika szerint jutnak erre.

Ha otthon leszel 2 évet a gyerek mellett akkor meg végkép nem értem.

2015. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy tervezem, hogy otthon leszek.


Az a problémájuk, hogy minek nekem még egy diploma, amikor már van egy. A szakmámban dolgozok, szeretem amit csinálok, ezért nem értik.


Én viszont érzem, hogy nekem kell még valami. Úgy gondolom, hogy simán meg tudnám csinálni.

2015. jan. 5. 12:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tanulj! Mellettem is tanult anyukám, és lám felnőttem, jó a kapcsolatunk, nem nevelt más, hanem csak össze kellett hangolni a dolgokat. Amíg van benned tudásvágy, és lehetőséged is van a tanulásra, addig sose hagyd abba (akik meg azt mondják, hogy minek még egy, mikor már van egy diplomád, azok sajnos nagyon primitív emberek lehetnek, és soha nem érezhették valószínűleg a tudás örömét... Csak sajnálni tudom őket. Ne hagyd, hogy lebeszéljenek, és visszarántsanak!).
2015. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, csak akarni kell!

Ne foglalkozz más véleményével!

Innentől kezdve úgy sem lesz semmi jó, amit csinálsz...mert ha simán szülsz, az a baj, ha császárral, akkor meg az.

Ha szoptatod, miért nem adsz neki zsíroskenyeret már egy hónaposan, ha nem tudod szoptatni, akkor meg miért nem erőlteted meg magad..

Szóval, hogy ki mit mond lényegtelen! Csak az számít, nektek hogy jó!

2015. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!