Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kéttannyelvű gimnázium vagy...

Kéttannyelvű gimnázium vagy szakközépiskola?

Figyelt kérdés
Van két iskola és nem tudom eldönteni melyiket válasszam,mert mindegyik másért jó és legszívesebben mind a kettőbe járnék.Szerintetek melyiket válasszam? Ha a gimnáziumot választom akkor nulladik osztályos lennék viszont megtanulnék egy szép nyelvet és tanulmányaimat külföldön tudnám folytatni(az adott nyelvnek megfelelő országban)és közel is lakom viszonylag hozzá. Ha a szakközépiskolát választom akkor azt a szakmát tanulhatom ami jelen pillanatban érdekel és utána is tudnék főiskolára menni/ és még egy szakmát kitanulni.Mind a két iskola nagyon tetszik.Kérlek segítsetek! köszönöm.

2015. jan. 7. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire te odakerülsz, valószínűleg már emelt érettségi és nyelvvizsga is kell az egyetemhez, úgyhogy én a helyedben a gimit választanám :)
2015. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szakközepet válaszd, én spanyol kéttanos vagyok, most végzek, nincs semmilyen különleges kompetenciám, nem tudom egyáltalán merre tovább. Oké, lesz egy emelt szintű érettségim, de ennél semmi több pluszom nincs. Írtad, hogy érdekel is az a szakma, ez tök jó, le is fogsz érettségizni mellette, még akár emeltet is tehetsz! Jobban megéri, de Te tudod.
2015. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik szakma ?
2018. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Min a két suli

kéttanos ?

2018. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jav.


Mind a két suli kéttanos ?

2018. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!