Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rajz szakos 10. lány vagyok,...

Rajz szakos 10. lány vagyok, de meggondoltam magam, és továbbtanulni pszichológiát szeretnék. Online elkezdjek tanulni? Tudnatok vmi oldalt ajánlani, ahonnan tanulhatnék? Mi a véleményetek az ELO-ról? Milyen iskolákat ajánlotok nekem a jövőre?

Figyelt kérdés

Főiskola, egyetem, nem fontos, hogy Budapesten legyen.

Szóval rajz szakon kezdtem, de rájöttem, hogy nem akarok ezzel foglalkozni, a pszichológia viszont mindigis érdekelt, és inkább ezt szeretném tanulni majd a gimi után. Milyen főiskolákat, egyetemeket ajánlotok? Online milyen lehetőségek vannak a tanulásra, amit 16 évesen is igénybe vehetek? Én hallottam az ELO nevű oldalról, és kértem egy próbaleckét, még nem tudtam teljesen átolvasni, de mi a véleményetek róla? Van aki esetleg már használta?


Valamint aki esetleg ismeri az egri EKF gyakorló gimnáziumot, az meg tudná mondani nekem, hogy hogyan tehetem le a szakomat jövőre anélkül, hogy másik osztályba kéne mennem? Mert hallottam olyat, vagyis olyasmit, mert egyik ismerősöm bátyja is pszichológiát tanult tovább, és ugyanígy rajz szakos volt ebben a suliban. És úgy tudom, hogy mivel veszünk fel faktokat is meg minden, le lehet tenni az emelt szintű rajzot, mert úgysem érettségizek belőle.


Köszönöm a türelmeteket, a segítségeteket és minden választ!! :)



2015. jan. 7. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pszichológiát akarsz tanulni, ne egy szar tanfolyamot nézegess hanem majd ha egyszer egyetemre mész, akkor ott tanulhatod.
2015. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még róla, de szerintem felesleges próbaleckézni vagy bármi. Olvass a témában sokat, hogy jobban képben legyél, mikről tanulnál ezen a szakon, és hogy tutira tudd, szeretnéd-e. Egyébként inkább azon kezdj gondolkodni, hogy miből érettségizel majd (minimum egy emelt is kell), hogy meglegyen a kellő pontszámod, az lesz inkább a kihívás. Pesten, Debrecenben, Szegeden és még valahol van pszichológia szak egyetemen. Rengeteg kérdés született már itt gyakorin is a témában, hogy ki melyiket ajánlja és miért, azt tudnám ajánlani, hogy ezekre a kérdésekre keress rá, sokkal több véleményt olvashatsz, mint hogyha én most leírnám egyedül a sajátom :)
2015. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!