Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szent István egyetem állatorvo...

Szent István egyetem állatorvosi szak? Aki oda jár/járt írna róla részletesen?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon, hogy esetleg állatorvos legyek. Nagyon szeretem az állatokat... "Az állatok is embereek..." :)

17 éves leszek nemsoká, tizenegyedik osztályba járok, lassan el kellene döntenem, hova tovább.

Eddig úgy gondoltam, "siettetem" a tanulás, és nem gondoltam hosszú idejű egyetemekre.

Ez mennyi ? 11 félév? Jól tudom?

Végül is nem számít



2015. jan. 16. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A SZIE egy jó egyetem, amelynek két kutatókara van az ÁOTK és az MKK. Az állatorvos-doktori szak egy egységes képzés (nincs külön BSc és MSc).


Ez az egyetlen állatorvosi képzés Magyarországon, így nincs választási lehetőség. Jó szinvonalú a képzés, jók az oktatók.

2015. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elég sokat kell tanulni, de ez mindenhol így van, ahol nem saláta diplomákat osztogatnak....mondjuk cserébe olyan szakmád lesz amivel megállod a helyed a világban.

Nagyon jó közösség alakul ki az évfolyamon belül és persze az évfolyamok között is. Én nagyon tudom ajánlani!

2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tizenegy féléves a

képzés

2018. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!