Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nehéz volt az...

Szerintetek nehéz volt az idei felvételi (2015)? Tudtátok? Kb. hány pontotok lesz? Én elszúrtam nagyon :' (

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 16:05
 1/9 anonim válasza:
Szerintem sokkal nehezebb volt mint az előző években :( enyém se lesz nagyon jó :( legalábbis a matek tuti nem!! de a magyar sem volt annyira könnyű :/ neked a magyar hogy ment?
2015. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ment de most h megnéztem a javítókulcsot abban is lett hiba bőven :(
2015. jan. 17. 16:19
 3/9 A kérdező kommentje:
A matek pedig borzasztó lett :( :'(
2015. jan. 17. 16:20
 4/9 anonim válasza:
Nyugodj meg!Ha neked is nehéz volt akkor másnak is.Nekem se lesz valami fényes de szerencsére jó pontokat viszek és még vissza van a szóbeli is.
2015. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A matekról idén mindenki azt írja, hogy nagyon rosszul sikerült. Voltak könnyű feladatok, de voltak nagyon nehezek is. Összességében szerintem sokkal nehezebb volt, mint tavaly.
2015. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is elcsesztem, a magyar az talán jó, de a matek az katasztrófa! Ráadásul nagyon figyelmetlen vagyok :/
2015. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem 66 pontom lett kürölbelül :D Ti milyen suliba szeretnétek menni??
2015. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én gimibe akartam de ilyen rossz felvételivel le is mondtam arról h gimis leszek :(
2015. jan. 18. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na sziasztoook én ezt a szöveget már egyszer leírtam a másik kérdésre, de ide is leírom:) Akik 35-45 pont között írhatták azoknak gratulálok.:) Én IS nagyon elbénáztam, pedig 4,7 az átlagom; a magyarba a 4-es feladatot ki kellett hagynom, mert nem volt már rá időm, mindegy kb. össz. 15 pontot vesztettem a magyarba ami számomra sok és én is mérges vagyok.. Szóval a magyar 35 pont körül van.. A matek tragédia nekem kb. 5 feladatot oldottam meg ami 20-25 pontnak felel meg..Az utolsó számomra is nehéz volt, bár ez valószínű volt, mert a matek egyébként sem annyira az erősségem, de sokszor írtam ennél a felvételinél jobbat, szóval ez életem legrosszabb felvételije..50-60 pont körül van ami nekem nagyon rossz..DE NE szomorkodjatok, én tegnap összeomoltam, sírtam is emiatt, de így alakult, ehhez szerencse is kellett, ami sokaknak nem adódott meg, mint nekem..Emiatt ne aggódjunk ott a szóbeli, ahol akár az egészet elfeledtethetjük..Csak ne izguljunk a szóbelin..! Szurkolok mindenkinek, fogjuk fel úgy, hogy ez csak egy vizsga, a legelső, de ezen kívül lesz még 1000 ilyen vizsga az életben! Ha valaki írna nekem vagy valami beszélgetni, nyugodtan írjatok:) Szóval sorstársaim én is ilyen szerencsétlen voltam ne aggódjatok, de ez csak egy írásbeli, ha valahova meg nem vesznek fel, az azt jelenti, hogy ennek direkt nem így kellett alakulnia..Ne szomorkodjatok! A szóbelire koncentráljatok:) És le ne mondjatok semmiről!!! Egyik ismerősömet is le akarták beszélni róla, de ő nem hagyta, és most oda jár ahova akart menni! Ne adjatok fel semmit! Sok sikert:)<3
2015. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!