Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szak előtt...

Pszichológia szak előtt milyen OKJ-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Pszichológiára szeretnék menni, de azt javasolták nekem, hogy előtte végezzek el egy OKJ-s képzést, még fiatal vagyok, változhat az ízlésem.

A pontokkal nem lesz gond, csak nem tudom milyen tanfolyamnak lehet a legtöbb köze ehhez a szakhoz.

Májusban érettségizek

17/F



2015. jan. 25. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a költségtérítésest még OKJ-ból sem engedhetjük meg magunknak (Habár úgy tudom, az első OKJ-t az állam állja)
2015. jan. 25. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik érdekel. Pszichológusként aligha fogod hasznát venni bármelyiknek is.
2015. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baromságnak tartom egyetem előtt semmitérő OKJ-s képzésekre elcseszni az időt.
2015. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy barom lehetett (már bocsánat) aki ezt mondta. Kerülj be, ha nem tetszik, még fél év után otthagyhatod és nem kell kifizetni ha államira mész. (1év után ha otthagyod már kell)

Ha tényleg arra szeretnél menni és úgy érzed, otthon lennél benne, akkor jelentkezz. Semmilyen okj-val nem kell megelőzni ezt.

2015. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!