Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, mégis mit végezzek el?

Figyelt kérdés

Bàrmilyen szakot nézek ki mindig jön valaki aki lehurrog,hogy jaj azzal nem tudsz majd elhelyezkedni.


Legtöbbször nyomatjàk nekem, hogy pénzügyes vagy mérnöki szakot végezzek mert az huh az àm olyan, hogy tuti lesz munkàm.Jah persze nem hiszem,nem is menne mert discalculans vagyok tehàt a matekom nulla,28szàzalékos az érettségim is csak.



Jogi asszisztens az ami igazàn tetszik és érdekel,és ahova tovàbb tudok menni vele(jog,igazsàgügyi ugazgatàsi)



Nem tudok elhelyezkedni.....jah hàt ez baromira èrdekel főleg hogy mindig is nagyon szegény voltam most is örülök hogy a kis jelenlegi közfoglalkoztatott béremből majd az utazàst kipengetem(levelező)


2015. febr. 5. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne törődj azzal, mit mondanak mások. Csak azzal foglalkozz, amit te szeretnél. Jogi asszisztens jó, de ahhoz, hogy jó állásod és jó fizetésed legyen, akkor abból majd tovább kell menned, amit látom, terveztél is.
2015. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a legtöbb ember nem érti meg, hogy igazából bármivel el lehet helyezkedni, csak a megfelelő ember kell rá. Nem lehet mindenki mérnök és orvos. És igazad is van, hiába végeznél mérnökként ha nem vagy igazán jó benne és nem is annyira vonz hogy napi 8 órát ezzel foglalkozz. Jogi asszisztenssel szerintem már önmagában is el lehet helyezkedni. Ne így fogd fel, hogy szegény voltál az is maradsz. Bármi lehetsz csak akarnod kell. Ha tényleg ez a hivatásod ami számodra a legmegfelelőbb akkor úgyis fogsz munkát találni benne.
2015. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!