Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok, az...

15 hetes kismama vagyok, az inyemen szerintem ciszák alakultak ki? Mit tudnak tenni? Elvagyok keseredve rendesen rettegek bármilyen beavatkozástól, de mégis ilyen állapotban lehet bármit csinálni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehér pici lyukacskák, göböcskék? Mert az afta lesz. Elmész vele fogorvoshoz és beecseteli. Lehet kapni gyógyszertárban is ilyen készítményeket, csak azok sokkal lassabban hatnak.
2014. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez sajna attól másabb, az iny tetején van, kemény nagy pukli, ami nyomásra erzekeny... :(
2014. jún. 21. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A ciszták teljesen veszélytelenek, de ha zavaróak akkor könnyedén eltávolíthatóak egy kis helyi érzéstelenítéssel, aminek nincs semmi kockázata, nincs mitől félned. Kérd ki az orvosod véleményét róla.
2014. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább tályog, de ha ciszta is: a nem kezelése veszélyes, a kezelése veszélytelen. Nincs mitől félned.
2014. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld meg bedörzsölni egy szelet citrommal, többször egy nap (mindig új szelet citromot használj) és utána ne egyél-igyál 1-2 órán át.

Ha nem múlik el 1-2 napon belül, akkor kérdezd meg a fogászodat.

2015. dec. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!