Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha lenne 1 év üresjáratod...

Ha lenne 1 év üresjáratod egyetem és középiskola között mivel töltenéd el?

Figyelt kérdés

Ha lenne 1 év üresjáratban, egyetem és szakközépiskola között mit csinálnál? Amit én gondoltam, hogy jogosítvány (nem csak B kategória) angol felső fok (jelenleg közepem van) és német közép (abból alap van) illetve valami munkát is keresnék, mert sose árt, ha van egy kis pénze az embernek.


Ti mivel töltenétek ezt az egy évet?



2015. febr. 7. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Okj, még pluszpontot is ad
2015. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkával, ami mellett beleférne egy jogosítvány és/vagy angol felső fok is.
2015. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OKJ-val együtt maradna 1 év. Eredetileg 2 év lett volna, de úgy döntöttem maradok 5-ben és Rendszergazdai képesítést kaptam. De még mindig maradt egy évem!
2015. febr. 7. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben tényleg a második válaszolónak adok igazat. Esetleg valami szakmai gyakorlatot megpróbálhatnál addig szerezni, végtére is okj után már el lehet helyezkedni, és később is jól jön, ha van egy kis pluszgyakorlatod.
2015. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Gyakorlatom is van valamelyest, mert 4 éven át heti 2-3 gyakorlató óra volt illetve Június végén is volt 2 hét gyakorlat, úgyhogy azzal nem lesz bajom!
2015. febr. 7. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Utazgatnék, nyelveket tanulnék. Kár hogy az előbbi utópisztikus marad :/
2015. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Angol nyelvvizsga, lehetőleg felsőfokú.

2. Ha már megvan akkor TUDOK kutatás egy jó témavezető mellett.

3. +jogosítvány, de az nem tölt ki egy teljes évet.

2015. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogosítványból nem csak B kategóriát gondoltam, hanem , kamion, busz, mert ki tudja! Sose tudni, hogy hol kötsz ki!
2015. febr. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!