Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljon az aki nagyon...

Mit tanuljon az aki nagyon rossz reálos de olyan szakmát/szakot akar amivel el is lehet helyezkedni? (felsőoktatásra gondolok)

Figyelt kérdés

22 vagyok érettségi utàn dolgozni mentem.Most úgy gondoltam beadom jogi asszisztensire,de mindenhol azt olvasom nem lehet vele elhelyezkedni,és csak akkor érdemes csinàlni ha az ember tovàbb menne vele.

Közeledik a 15.-e és egyre jobban azon vagyok,hogy még egy évet kihagyok(addig emeletezés valamiből+ nyelvizsga felkészítőre màr jàrok)


2015. febr. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
jogász, igazgatásszervező, ilyesmi szakokban gondolkoznék ha inkább humán beállítottságú vagy, jogi asszisztens én sem forszíroznám.
2015. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 UltimateGold válasza:
Lehet Biosz - os!
2015. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!