Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy megy a Diákhitel 2-vel...

Hogy megy a Diákhitel 2-vel történő jelentkezés egy gépészmérnöki alapszakra? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, van egy mezei középszintű érettségim, semmi más. Jelenleg dolgozom, hébe hóba másodállásom is van de nem vagyok elégedett, többet akarok. Arra gondoltam és a környezetem is azt mondogatja hogy fiatal vagy miért nem diplomázol, miért nem képzed magad? Sokan mondják hogy ha egy gépészmérnöki diplomám lenne egy Mechatronikai specializációval akkor azzal találhatnék magamnak egy jó munkát. Van benne valami? igazán gépészmérnökök vagy azok ismerőseinek válaszaira, tapasztalataira lennék nagyon kíváncsi.


Na meg arra hogy a jelentkezés az hogy megy? először adjam be a jelentkezést vagy először a diákhitelt kell igényelni? meg ez az egész procedúra hogy megy, mik a tapasztalatok a diákhitellel?



2015. febr. 12. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen önköltségesen szeretnéd csinálni? Mert BME kivételével szinte mindenhová bejuthatsz alap ponthatárral államira. Amúgy neptunban kell a diákhitelt megigényelni, olyanod meg akkor lesz miután felvettek valamire.
2015. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!