Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biològia és emelt...

Emelt biològia és emelt kémiára feltudok készülni nagyon jòl 2 hònap alatt?

Figyelt kérdés

3 ève kerultem el a gimibôl(21 èves vagyok)sokaig nem tudtam mit szeretnèk ezèrt TTK biològiàra mentem (1 evig,ès nem nagyon szerettem àllatok-növèmyekrôl tanulni mimt ràjöttem)majd jelentkeztem orvosira de gyogyszereszetire vettek fel 2014ben,ami jol megy,nagyon szeretem a kèmiàt

De nem tudom gyògyszerèszkènt elkèpzelni magam mert règen nagyon szerettem volna orvos lenni,ahogy most is nagyon érdekel mèg legbelül

A szüleim Azt akarjàk hogy most màr ne vàltsak,ès maradjak itt de engem mindig bàntana a dolog ugy erzem

ezèrt jelentkeztem most erettsegire kèmia Es biosz emeltre

Eddig tanultam gyogyszereszetire,️️minden vizsgam meglett,volt olyan hogy 2 vizsgara mentem egy nap,ès hogy Sejtbiosz es biofizikara 2 napot tanultam csak,bàr a epphogy meglett emiatt de tènyleg jol megy,van hozzà agyam

Most év vègèn 3 szigorlatom lesz,rengeteg tanulnivalom itt

Azonban szeretnèk altalanos orvosira bekerulni

A fô kèrdèsem:

2 honap alatt fel lehet keszulni a 2 emeltre ha egyaltalan nem nullarol indulok,viszont gyogyszereszetin is sokat kell tanulnom mellette ès bioszbòl nem olyan tàjèkozott vagyok mint kèmiábol?

Tudom hogy ùgy minimum egy Èvet kène fizetnem mert ki csuszok allami felevekbol de kerlek arra koncentraljatok hogy a kivitelezes mennyire megvalosithato 2 honap alatt

Hàlàs koszonet a valaszokert

Ekezetekert Bocsi,mobilrol írok.. :)



2015. márc. 11. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
fel, de minek?
2015. márc. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 év gyógyszerészeti után kémiával nem lesz gondod, a biosszal annál inkább. Viszont azt nem értem,h miért 2 hónap alatt akarsz felkészülni,amikor volt 2 éved,hogy készülj rá. A másik meg,hogy milyen segítséget vársz itt? Honnan tudjunk mi erre válaszolni? Tanulsz rá és elmés megírod, ha nem lett elég jó,akkor nem tanultál eleget. Ha nem sikerül azt is csak te döntheted el,hogy megpróbálod -e újra.
2015. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!