Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bele merjek vágni egy hegesztő...

Bele merjek vágni egy hegesztő szakmába?

Figyelt kérdés

Fogyóelektródás védőgázos ívhegesztő + tűzvédelmi vizsga. Úgy tudom elég piacképes szakma, de egy kicsit tartok tőle, ugyan is sose voltam túlzottan műszaki beállítottságú. Régen mikor tanultunk műszaki rajzolni, akkor is csak ilyen gyerekrajz jellegű borzalmakat sikerült össze hoznom. :D


Ezen kívül még:

Szoftverüzemeltető-alkalmazásgazda

Személy-és vagyonőr

Építő- és anyagmozgatógép kezelő


ezekbe gondolkozok még esetleg.


2015. márc. 27. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
előbb szerintem próbáld ki milyen is az a hegesztés, majd gondolkozz el rajta, hogy 8 órában ezt csinálod heti 5 ill 6 napon keresztül. Aztán dönts!
2015. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 goaus ***** válasza:
Hegesztés nagyon nehéz szakma, emellett nem sok károsabb szakma van az egészségre. ha nagyon szereted, sok gyakorlással, nagy tudással leszel keresett szakember. Ha nem szereted, nincs értelme, manapság 10 végzett diákból jó ha 2 marad a szakmában, nem egyszerű.
2015. márc. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!