Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2015 os felvetelin hogyan...

Kalap14 kérdése:

2015 os felvetelin hogyan kell elerni a 280 pontot? (mit szamitanak bele mit nem? )

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
az emelt érettségi számít, a többi nem (csak akkor számít, ha anélkül is megvan a 280 pont)
2015. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Plusz pontok nélkül, tudtommal az emeltért kapott plusz sem számít
2015. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szoval ha 45% megvan emelten akkor kapom az 50 et egybol es ha ugy megvan a 280 akkor kapom a tobbit is?
2015. ápr. 6. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: igen, igaza van az elsőnek, az emeltért járó pontok számítanak, semmi más nem!!!
2015. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na, megint mindenki válaszol, aki kényszert érez, nem baj, ha nem ért hozzá...


Az emelt szintért és a nyelvvizsgáért, OKJ végzettségért járó pontok beleszámítanak.


tessék: Alapképzésre, osztatlan mesterképzésre, felsőoktatási szakképzésre, valamint mesterképzésre való jelentkezés esetén a jelentkező felvételi összpontszámának el kell érnie a jogszabályban meghatározott minimumpontszámot (ún. jogszabályi minimumpontszám): alapképzés, valamint osztatlan mesterképzés esetén 280 pontot, azzal a kitétellel, hogy az emelt szintű érettségi-, a nyelvvizsga-, illetve az OKJ-többletpontokkal együtt, de más jogcímen adható többletpontok nélkül számított pontszámot kell alapul venni;

2015. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most érettségizek, így azért van fogalmam róla

és nem tudom miért kell lepontozni, mikor teljesen normális választ adtam

2015. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nem, nincs róla fogalmad, rossz a válaszod, naná, hogy le fogom pontozni, meg mindenki, aki ért hozzá...

Ezzel a tudással érhet meglepetés a felvételin.

2015. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem bőven meg lesz a 280 pont, ezért nem néztem utána pontosan, de nekem mindenki azt mondta csak az számít (a tanár is)

az okj pontja meg szóba se került, mert aki idén érettségizik annak még nyilván nem lehet


szóval sajnálom ha nem adtam tökéletes választ, azt hittem jól tudom, azért válaszoltam

de attól még normálisan is ki lehet javítani

2015. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jelvvizsga es emelt is beleszamit :D akkor ez egyszerubb mint gondoltam
2015. ápr. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!