Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE TTK-n matematika szakról...

ELTE TTK-n matematika szakról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Elvégezhető? Megéri odamenni ha valaki nagyon szereti a matekot?

2015. ápr. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utáltam. Az anyag maga nem nagyon nehéz, de felkelni és rávenni magad, hogy odamenj, már sokkal inkább. Felesleges is, elvétve történik csak olyasmi órán, ami többet segít, mint ha magadban olvasnád a jegyzetet. Nem ajánlom.
2015. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, ezt bizony embere válogatja: van aki jobban megtanulja az anyagot ha hallja mintha olvassa.


Szerintem elég nehéz de ha szereted a matekot, különösen ha spec. matra jártál akkor hajrá. Üdv: egy ex-Fazekasos.

2015. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második felvetésére reagálva, ha tényleg hallás után tanulnál, akkor ha felmondod magadnak diktafonra a jegyzetet, már túlszárnyaltad az eltés oktatás színvonalát (mert le lehet bármennyiszer játszani, ráadásul akkor, amikor te akarod).



Én is fazekasos voltam, de akkoriban még a D-seknek is klasszisokkal jobb volt a helyesírásuk. Vagy diszgráfiás vagy, ez esetben elnézést, vagy kibuktál valamikor útközben.

2015. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én oda járok és eszméletlenül szeretem. Én örömmel megyek be minden órára, max 1-2 tárgy van amit már az elején megutálsz, de túl lehet élni mindent. A tanárok tényleg fantasztikusak, rengeteget köszönhetek nekik és nagyon segítőkészek! Örülök hogy idekerültem
2015. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!