Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki egyetemre...

Van itt olyan, aki egyetemre jár (t) és szakközépiskolából vették fel?

Figyelt kérdés
Van olyan,aki egy jobb egyetemre vagy főiskolára jár(t) és egy kevésbé jó szakközépből vették oda fel??Mennyi rá az esélyem,hogy esetleg pszichológiai főiskolára vagy egyetemre fölvegyenek, ha elég jó tanuló vagyok?
2015. ápr. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem azt nézik, hogy honnan jössz, hanem azt, hogy megvan-e a kellő pontod. Ha elég jó tanuló vagy, akkor természetesen simán felvehetnek.
2015. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
eü szakközépből mentem orvosira.
2015. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan, hogy pszichológiai főiskola.
2015. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint jelent az elég jó tanuló? Pszichológián magasak a ponthatárok, az számít, milyen érettségit hozol össze. Nézegesd az érettségi feladatsorokat a korábbi évekből, abból le tudod szűrni, rendesen felkészít-e rá az iskolád. Mert lehetsz te ötös tanuló ott úgy is, hogy az érettségin épphogy átmész majd, mert nincs a suliban nagy követelmény - húgom pl. így járt, és most küzd, mert utolsó évben jött rá, hogy hiába ötös mindenből, ha az iskola nem készítette fel az érettségire.
2015. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én és a 30 osztálytársam + a mostani üzemorvosom. Nemcsak gimiből mehet valaki egyetemre, nem tudom honann szedik egyesek.
2015. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm gépészeti szki-ból ment BME-re

Másik meg építőmérnöknek ment szki-ból

2015. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!