Minek tanuljak tovabb?

Figyelt kérdés
A jegyeim atlagosak nem vagyok kitono tanulo de a negy egeszes atlak az epphogy de megvan. Inkabb a human tantargyakhoz ertek a torit azt szeretem es a magyarral sincs bajom. Ugy gondoltam hogy toribol es angolbol emelteznek de ez meg nem biztos viszont fogalmam sincs mi legyen az 5.eretsegi tantargyam. Kemia es fizika az amihez semmilyen kapcsolatott nem szeretnek az egyetemen v. a fosulin. Sportokbol jo vagyok es nagyon is szeretem oket +versenyszeruen lovagolok. Emelett imadok rajzolni foleg a grafikakat de nem akarok muvesz suliba menni hogy kidobjak egy csomo penz ra mert ehen halni sem akarok.

2015. ápr. 17. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a reál szakokra van a legnagyobb kereslet és fizetésük is sokkal jobb. Nemhiába a mérnökök, IT-sok kezdő fizetése itthon 200+ míg külföldön 7 számjegyű, míg a humánosok sírnak, hogy nincs munka meg diplomával 80 ezerért kell gyárban robotolni. Higgy nekem, inkább menj olyanra, amit kevésbé szeretsz, de megélsz belőle, mint olyat, amit szeretsz, de semmire nem mész vele. Én is gyűlöltem a matekot és a fizikát, mégis eljöttem mérnök informatikusnak. Azóta megszerettem és a vizsgáimat is rendszerint leteszem
2015. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen en is olyat akarok amibol inkabb meg tudok elni csak en nem az hogy nem szeretem a fizikat hanem nem ertem sosem ertettem
2015. ápr. 17. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjél programtervező informatikusnak, nincs fizika, csak matek, matek matek és programozás. Vért izzadsz majd, az igaz, de 3 év után van egy olyan diplomád, hogy bárhol kapsz állást kb 1 hét alatt + nagyon jó kezdőfizetés stb.
2015. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!