Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes estin letenni az...

Hol érdemes estin letenni az érettségit Budapesten? Tudnátok nekem ajánlani pár iskolát ahol normálisak a tanárok és meg lehet szerezni az érettségit 1-2 év alatt.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 16:27
 1/2 anonim válasza:

Szia! Hány éves vagy? Egyik éved sincs meg? Nekem csak az utolsó hiányzik, és a 11-et is estin végeztem el a Budakalász Gimnáziumban, aminek több budapesti tagiskolája van. Érdre jártam én, de most én is Pesten szeretném folytatni. Ha van kedved erről valakivel beszélni, megosztani a tanácsokat, írj üzit nyugodtan.

23/L

2015. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
27 vagyok és szakmunkásom meg van. Egy év alatt szerettem volna lerakni de olyan árakat beszélnek hogy annyi pénzért már megveszem inkább.
2015. ápr. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!