Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanító vagy óvodapedagógia...

Tanító vagy óvodapedagógia szak a könnyebb?

Figyelt kérdés
Első évben.
2015. máj. 5. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem lehet választ adni, mert TŐLED függ, hogy melyik korcsoport érdekel téged jobban.

Amennyiben érdekel amit tanulsz, úgy könnyűnek is fogod találni, hiszen ÉRDEKEL, ha viszont nem, akkor válassz valami mást, mert szenvedés lesz...

Ezzel a mentalitással egyébként meg ne menj pedagógusnak.

2015. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a könnyűség alapján választok természetesen. Csak megkérdeztem, kössél belém...
2015. máj. 5. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

A választ attól még fenntartom:

"Erre a kérdésre nem lehet választ adni, mert TŐLED függ, hogy melyik korcsoport érdekel téged jobban."

Te ismered magad abból a szempontból, hogy a 3-6éves érdekel vagy a 6-12 éves korosztály. Ennyit el tudsz dönteni, igaz?Ezen múlik, hogy mi "könnyebb". Nekem hiába könnyebb az óvodapedagógus, ha téged az iskolás korosztállyal való foglalkozás érdekel jobban. Érted?

2015. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
18%
Szia tanító szakos vagyok szegeden most tudtam le az első évemet..a tanító szak szivatós..csak annyit mondok matek tantárgy pedagógia :( az oviped sima liba a tanító szakhoz képest, persze ott is kell tanulni például rengeteg dalt kell tudni kívülről énekelve meg furulyázva is
2015. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!