Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Annak van értelme hogy érettsé...

Annak van értelme hogy érettségi után egy évet kihagyok és csak utána megyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Tegyük föl hogy találok jó munkát külföldön vagy valahol. Tehát hogy miután leérettségiztem utána egy évig dolgozok és csak a következő évben jelentkezek felsőoktatásba. vagy egyáltalán lehet ilyet? Nem kell újraírnom semmit?

2015. máj. 6. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell újraírnod. Csak akkor van értelme, ha nagyon jól fizet az a munka. (szerintem)
2015. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha nagyon hasznos tapasztalatot ad, kihagyhatatlan lehetőség.

Egyébként megteheted, semmit sem kell újraírnod, feltéve, ha nincsenek új szabályok az azévi felvételizésnél (mert elképzelhető, hogy ahova a végzésed évében még nem kell esetleg emelt, oda a következő évi jelentkezésnél már kérik).

2015. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradj is kint és kint végezz egyetemet.
2015. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha lenne jó munkád, minek tanulnál tovább?
2015. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 6. 22:04
 6/6 Sidel ***** válasza:
100%
Én megbántam, hogy egyből elkezdtem az egyetemet. Jót tett volna egy év nyelvtanulásra/külföldi vagy akár itthoni munkára és átgondolni, hogy mit is akarok valójában az élettől. Akkoriban nem gondoltam át teljesen... szóval szerintem hagyj ki egy évet. Nem kell újraírnod semmit, csak ha akarsz.
2015. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!