Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű informatika...

Emelt szintű informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Főleg a szóbeli részére gondolok, az lenne a kérdésem, hogy van-e valami jó könyv (tudom van száz ilyen, de olyanra gondolnék amit már más is használt és tényleg jó), ami alapján ki lehet dolgozni a tételeket, illetve ami direkt az emelt szintű informatika érettségire készült. (Nem a mostani érettségire kell nyugi :D)

2015. máj. 8. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen könyv, használd a középszintű érettségire felkészítőket, mert a szóbelin lényegében ugyanazt kell tudni, csak egy kicsit mélyebben és pontosabban.
2015. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sidel ***** válasza:
A 60 tétel informatikából középszint - szóbeli című könyvet ajánlom. Bár csak közép, elég jó könyv, én anno sokat olvasgattam, igaz, csak középre mentem, de ha úgy érzed valamit mélyebben is értene tudnod, még mindig ott van mellé az internet... emelt szintű változatát nem láttam... ez olyan türkizes, kékes színű kb. A5-ös könyv.
2015. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!