Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumban vannak szakkörök?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van lehetőség idegennyelv tanulásra szakköri formában, de ezen kívül vannak szakkörök? Ha igen milyenek?

2015. máj. 9. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez változó, minden évben más szakkörök indulnak. Szerintem a lelkesebb tanárokkal lehet kooperálni is, ha van érdeklődés valami plusz iránt.

Idén voltak nyelvi szakkörök önismereti, könyvtár, helytörténet, képzőművészeti, kosárlabda, röplabda, énekkar, matematika, kémia, történelem (I.vh.), szertorna, foci.

Régebben volt még például irodalom, fotózás stb.

2015. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Chibi0709 válasza:

Amikor elkezdtem a Karinthyban tanulni, volt még vitaklub is, de az egy kicsit leállt tavaly. Mármint, teljesen. Pedig jó lenne újra elkezdeni.

De amúgy tényleg, minden évben változik, és általában van egy pár, ami tetszeni fog, meg a KEKSz miatt úgyis fogsz majd valamit mindenképpen suli mellett csinálni, könnyen lehet, az osztálytársaiddal :)

2015. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!