Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik magyarországi orvosi...

Melyik magyarországi orvosi egyetemet javasolatok?

Figyelt kérdés
En Semmelweisrol azt hallottam, hogy a tanarok igyekeznek kiszurni a diakokkal a vizsgan, mintha ellensegek lennenek, es a diakok is versengenek ahelyett, hogy segitenek egymast. Milyen a kepzes? Mi a velemenyetek a videki orvosikrol? Azokrol viszont azt hallottam, hogy az egyetemistak osszetartobbak. A szegedirol hallottam, hogy mostanaban egyre jobb a kepzes, es hogy a kutatointezete milyen jo. Ezek kozul mi igaz? Barmilyen velemenynek, informacionak orulok!!

2015. máj. 15. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Tudtommal a magyarországi orvosképzés az összes egyetemen jó. Osztálytársaim mondták nekem hogy főként a SOTE és a Szeged a két legerősebb, de sokan megjelölték a Pécsit is. A Szegedire mindenki azt mondta, hogy az egyetemisták ott jobb fejek és összetartók. Sajnos ez mások véleménye, de én ezeket hallottam. Remélem segítettem.
2015. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is Szegedet javaslom. A SOTE-re jártam, mert tőlünk Szeged nagyon messze lett volna, tény, hogy a hallgatók között feltűnően sok a nagyképű, ám üresfejű, nincs igazán összetartás, kivéve a kollégiumokat.
2015. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A Semmelweisre járok, szóval teljesen elfogulatlan választ nem tudok adni, de én nagyon szeretem. Jó pár osztálytársam ment vidéki orvosikra is, szóval valamennyi összehasonlítási alapom is van. A közösséggel lehet, hogy nekem volt hatalmas szerencsém, de abszolút meg vagyok elégedve. Igyekszünk segíteni egymásnak, jó hangulatban telik a legtöbb gyakorlat és egyetemen kívül is szervezünk közös programokat. Nagyképű emberek szerintem mindenhol vannak...:) A tanárokkal kapcsolatos kérdésre: szerintem itt sincs értelme általánosítani. Vannak nagyon segítőkész tanárok és hatalmas köcsögök is, de az utóbbiból talán kevesebben. Engem is ért már (szerintem) igazságtalanság, de nagyobb részben jogos osztályzatokat kaptam.

Ha van kérdésed írj, bár lehet hogy majd vizsgaidőszak után válaszolok...:D

2015. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!
2015. máj. 16. 09:54
 5/6 A kérdező kommentje:

És bocsi, elírtam a kérdést.

*javasolnátok

2015. máj. 16. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes ismerősöm aki orvos szeretne lenni a Semmelweiset jelölte első helyen. Ez biztos jelent valamit.:) Egyébként pontosabb infót egyik egyetemről sem tudok, mivel nem ilyen irányban szeretnék továbbtanulni.
2015. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!