Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel lehet készülni egy 85-90%-...

Fel lehet készülni egy 85-90%-os emelt szintű kémia érettségire 5,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve végeztem a gimiben, (tehát 4 éve nem tanultam kémiát), de rájöttem, hogy orvos szeretnék lenni. Szerintetek, ha most elkezdek nagyon intenzíven készülni az őszi emelt szintű kémia érettségire, sikerülhet 85-90%-ra?

2015. máj. 16. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeptemberben jöttem rá, hogy tulajdonképpen orvos szeretnék lenni. Soha életemben nem tanultam egy percet sem kémiára egészen addig, tehát nálam még az "alkán, alkén, alkin" téma sem volt meg, mint ahogy azt az egyik előző hosszászóló írta. Szeptemberben elég intenzíven nekiültem, különtanárral, miegymás, javítókulcs alapján most 95%ra számítok +-2. Egyáltalán nem volt nehéz év szerintem, teljesen átlagos. Csinálj meg kivétel nélkül minden érettségit, vedd meg a maximos meg a villányis próbaérettségi könyvet. Én mozaikos könyveket nem használtam, csak a villányisból, az ötösöm lesz kémiából illetve az "ennyit kellene tudnod kémiából" készültem.
2015. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!