Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jól döntök?...

Szerintetek jól döntök? CAD-CAM informatikus majd elvégzés után Mérnöknfo egyetemen.

Figyelt kérdés
Üdv, arra az elhatározásra jutottam, hogy nem idén megyek egyetemre, hanme csak 2 év múlva a cad-cam informatikus szakma elvégzése után. Azért jutottam erre az elhatározásra, mert úgy gondolom ha elvégzem a szakmát, egyrészt pontokat kapok másrészt meg betekintést nyerhetek az informatikus világba részletesebben, ami szerintem előnnyel járhatna majd az egyetemen. A két év alatt elvégezném az angol középfokú vagy felsőfokú nyelvvizsgát így még több pontot tudhatok magaménak. Szerintetek jól döntök, vagy kezdjem el az egyetemet?

2015. máj. 24. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
van eszem hozzá igen, a szakma csak arra kellene hogy valamiféleképpen bevezessen abba a világba amiből diplomázni szeretnék. tehát a szakma után egyetem lenne
2015. máj. 24. 14:42
 12/14 anonim ***** válasza:

CAD-CAM informatikus vegzettsegnek semmi ertelme az egvilagon.


Ha egyetemre akarsz menni akkor menj egyetemre, ne bohockodj elotte OKJval, mert hulyeseg.

2015. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem praktikus lehetne ha elvégeznéd most a CAD-CAM-et, majd abban elhelyezkedve levelezőn megcsinálni a mérnökit, közben pedig dolgoznál már és tudnál fejlődni szakmailag.
2016. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tényleg nincs túl sok köze a kettőnek egymáshoz. CAD-CAM-en 3Dben tervezel, mérnökinfón pedig nehogy azt hidd hogy ilyesmi vár, kódokat bámulsz 4 éven keresztül és programozol mint egy robot, amit vagy megértesz vagy feladod, Ennyi...
2017. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!