Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetek történelem és...

Hogy lehetek történelem és némettanár, ha most germanisztika szakos vagyok?

Figyelt kérdés

Az ELTE-n tanulok germanisztika szakon. Történelmet szeretném felvenni minorként. Viszont ahhoz hogy tanár lehessek mi a további teendő? Sajnos egészségügyi okok miatt ki kellett hagynom egy félévet az egyetemen, és ez idő alatt döntöttem úgy, hogy valóban szeretnék tanár lenni.A minor elég hogy taníthassak törit? vagy milyen mesterképzésre kell mennem?

Előre is köszönöm szépen!



2015. máj. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanári végzettség nélkül iskolában semmit sem taníthatsz. Utána kell nézned, hogy a Te évfolyamod tud-e még tanári mesterképzésre jelentkezni.
2015. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melyik évben kezdtél
2015. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2014-ben kezdtem.tehát már nem lesz lehetőségem osztatlanról tanári mesterképzésre jelentkezni. 2016-ig nem végzem.

személyesen érdeklődtem már a titkárságon,de azért köszönöm a választ.

2015. máj. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!