Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretnék biológusnak...

Nagyon szeretnék biológusnak tanulni csak mindenki mondja, hogy ezzel majd nem fogok munkát találni. Szerintetek keressek más szakot?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 17:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne keress. Nincs értelme annak, hogy azt csinálod, amit nem szeretsz majd. Biztosan fogsz találni munkát, az igények folyamatosan változnak.
2015. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2015. máj. 26. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

szerintem is örülj neki , hogy van ötleted és elképzelésed. mások csak találomra beírják ezt a szakot. na annak tényleg nem lesz értelme, mert bekerülni könnyű, úgy tudom még biosz érettségi se muszáj hozzá. de akit nem érdekel, az ha el is végzi, sose lesz olyan jó szakember, esetleg nem is keres olyan kitartóan munkát ebben az irányban.

én úgy gondolom, hogyha tényleg érdekel mélyebben a téma, akkor érdemes belevágnod. ha egyetem alatt még szerzel ismeretséget, esetleg több gyakorlatot mint ami elvárt, akkor lényegesen nagyobb esélyed lesz

én is olyan helyre jelentkeztem ami érdekel, amivel szeretnék foglalkozni először 5, majd 40 évet abban dolgozni.. szóval nem éri meg más véleménye miatt ekkora döntést másképpen hozni, mint ahogyan te szeretnéd

2015. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. máj. 26. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy el fogsz tudni helyezkedni. Ami keresett az a molekuláris biológia-biokémiával kapcsolatos dolgok. Ha mégsem akkor mivel érdekel a biológia pluszba csinálhatsz egy fogtechnikus képzést pl. úgy tudom ezzel elég jól lehet keresni ha van munkád.
2015. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keress másikat, ha ügyes leszel és nagyon elhivatott találsz munkát ! :) Tényleg a molekuláris biológia irányában indulj el.
2015. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
makkernek kell, hogy legyen. egyik barátom biológusként végzett és most egyetemen tanít
2015. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne hagyd hogy lebeszéljenek, megbánnád!
2015. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!