Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME járműmérnök vagy OE...

BME járműmérnök vagy OE gépész német nyelven?

Figyelt kérdés

BME-re jelentkeztem elsőnek,mert nagyon megtetszett,de sokan akik oda járnak azt írják menekülni kell onnan. Én nem akarok kibújni a sok tanulás alól biztos óbudain is sokat kell,de azt sem szeretném ha folyamatosan szivatnának. A német az nagyon megy szerintem pár szakmai órát el tudnék viselni belőle.


Amúgy a pontom mindkét helyre a tavalyinál több lesz.


A kérdésem az lenne azoktól akik valamelyik szakra járnak,hogy mit tanácsoltok ???


Előre is köszönöm :)



2015. jún. 16. 08:51
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de BME-KJK-Járműmérnökire járok és azt mondom MENEKÜLJ!!!


Katasztrófa ami itt van, és ha csak nincs valami olyan, amit csak itt tudsz tanulni (nincs sok olyan ha csak nem vagy vonatbvzi például), akkor semmi értelme sincs.


Egyébként magának a szaknak nincs értelme szerintem, mert járműmérnökként gyakorlatilag ugyan azt tanuljuk mint a gépészek, csak van egy két köret tantárgy, illetve a tantárgyak elnevezései mások (Gépelemek helyett Járműelemek ugyan kit akarunk átverni???).


Egy gépészmérnöki képzés sokkal általánosabb, több helyre jó, sokkal ismertebb, nincs az állásinterjún, hogy "az akkor mi is az a járműmérnök".


Egyébként a BME gépész sem egyszerű, de megbántam, hogy nem oda mentem, onnan nem hallok olyan sztorikat amik itt vannak.


És nem a sok/kevés tanulás itt a legfőbb dolog, hanem ahogy kezelik a hallgatókat és amilyen szívatásokat kapsz.


SZVSZ.

2015. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!