Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Művészeti iskola, tetóváló (? )

Művészeti iskola, tetóváló (? )

Figyelt kérdés
Jövőre ballagok,és sokat gondolkozom a tovább tanuláson.Rengeteget rajzolok,versenyekre is eljárok néha,mindig benne vagyok a top3-ban.Ha művészeti iskolába járnék tovább tanulni,valószínűleg tetoválónak mennék.Egy tetováló/tetoválóművész mennyit keres?Akár szalonja van,vagy csak alkalmazott?

2015. jún. 16. 21:36
 1/1 anonim válasza:

Szia

Szerintem nem keresnek keveset, de nem is sokat. Függ, hogy milyen jó vagy benne, ez szerintem ilyen... Középiskola vagy egyetem?

Úgy tudom tetoválást tanulni OKJ-n lehet csak, vagy valaki mellett (valaki tanít, de akkor is kell azt hiszem egy kozmetikusi okj, vagy engedély, de ebben nem vagyok biztos).

Ha középiskola, akkor szerintem teljesen mindegy csak művészeti szakközép legyen, pl grafikus szak, megtanítanak / megtanulsz rajzolni, utána meg jöhet a többi. Mikor középsulis voltam (művészetis) volt egy lány aki tettoválást tanult hobbi szinen, meg szerintem ismerőse tanította.. ha találsz valakit aki tud neked segíteni az külön jó. De ezeknek szerintem nézz utána.

Remélem segítettem valamennyit, ha bármi kérdésed van sulival kapcsolatban, írj privit, ha tényleg tehetséges vagy, érdemes ezzel foglalkozni :)

2015. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!